počítadlo přístupů
celkem: 71143

Sankyo

Sankyo Diamond Industrial Co., Ltd je průkopníkem ve výrobě diamantových nástrojů. Byla to první společnost na světě, která začala nabízet diamantové kotouče pro suché řezání. Historie firmy je dlouhá, byla založena již roku 1966 v Japonsku, kde byla umístěna celá výroba, a dodnes dodává diamantové nástroje do řady zemí světa. Od roku 1994 měla své oficiální zastoupení v Evropě (Sankyo Europe BV se sídlem v Nizozemsku, kde byl umístěn i centrální sklad). Firma Sankyo byla jedním z celosvětově vedoucích výrobců diamantových nástrojů.

Technologie, které se používají při výrobě diamantových nástrojů Sankyo, jsou přímé slinování a laserové navařování segmentů. S továrnami v Japonsku (Atsugi a Nabari), řadou špičkových pracovníků a dlouholetými znalostmi a moderními technologiemi byla firma Sankyo schopná vyrábět vysoce kvalitní diamantové nástroje - řezací diamantové kotouče, brusné diamantové kotouče a dodávat rovněž vrtací korunky pro vrtání za mokra.

Každý diamantový kotouč byl testován z hlediska kvality a bezpečnosti v japonských a holandských laboratořích, což je zárukou jejich spolehlivosti. Je jedno, zda budete pracovat s kamenem, betonem, žulou, mramorem či tvrzenými umělými hmotami - diamantové nástroje Sankyo Vám zaručují perfektní výsledky.

Stránky výrobce SANKYO diamond tools Japan

parametry
+
výrobci
parametry
průměr
+
provedení
+
materiál
+
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 73
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 73

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).